Boztepe 232 1

Boztepe

maps and flags Hotelimize uzaklığı 5km.

Trabzon’da yer alan Boztepe, Trabzon şehrini üzerine inşa edilen, açık oturma çay bahçesi şeklinde yer alan ve ayrıca içerisinde kapalı çardaklar da bulunan turistik bir yerdir. Burada yaşayan yöre halkı ve gelen turistlerin vazgeçilmez zevki, manzara eşliğinde semaverde çay içmektir. Boztepe’de şehri kuş bakışı manzara ile izleyebilir, Trabzon’un hava alanından çarşı başına kadar uzanan yerleri gözlemleyebilirsiniz. Özellikle Trabzon’un en işlek meydanını buradan çok net görebilir, bakıldığında şehir içindeki trafiği ve insanları temiz hava eşliğinde izleyebilirsiniz.

resim 14

Boztepe giderek gelişen ve yerleşim alanı olarak da büyük yatırımlara sahip olarak, neredeyse tamamen büyük bir semt olma yolunda ilerlemektedir. Tamamen turistlere yönelik, rahatça kalma imkanı bulacağınız bu yerde, apart şeklinde hizmet veren konaklama yerleri ve aylık, günlük kiralayabileceğiniz evler bulunmaktadır.

Boztepe’de Manzara keyfi
Trabzon ilini daha iyi bir açıdan görebileceğiniz Boztepe’de, misafirlere birçok imkan tanınıyor. Trabzon ‘un eşsiz manzarasını izleyebileceğiniz eşsiz yerlerden biri olan Boztepe, çay, kahvaltı ve daha birçok hizmetin sunulduğu güzel bir yerdir.

Trabzon’un merkezine yaklaşık 3 km ‘de bulunan Boztepe, şehrin tüm manzarasını ayaklarınız
altına seriyor. Manzara keyfini yaşayacağınız Boztepe’de şehrin ışıklarını, hırçın sularını
doyasıya izleyebilirsiniz. Trabzon şehrini yüksekten izleme imkanı sunan Boztepe’de özellikle
son yıllarda yapılan çalışmalar dikkat çekiyor.Karadeniz’in Vazgeçilmez Gezilecek Yerleri!

Trabzon’un izlemek isteyenlerin muhakkak geldiği ve gezdiği bir bölge olan Boztepe’de çeşitli işletmeler kuruldu. Bu işletmeler, çay bahçesi, Cafe ve restoran tarzı yerlerdir. Trabzon gezilecek yerler arasında Keyifli günler geçireceğiniz Boztepe bölgesinde gezmeye çıkıp, etrafı uzaktan seyredip, mavinin ve yeşilin tonlarını izleyebilirsiniz.

Boztepe’de Yapılacaklar Trabzon ilinin muhteşem manzarasını izleyebileceğiniz bir yer olan Boztepe ‘de gezilecek yerler oldukça ilgi çekiyor. İşletmelerin kurulu olduğu Trabzon ilinde gezilecek yerler
arasında olan Boztepe, çay keyfi yapıp burayı doyasıya seyredebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *